Způsob platby

Pro zákazníky vždy platí cena e-knihy aktuální při závazném objednání, uvedená cena je koncová. Spolu s potvrzením objednávky Vám budou zaslány platební údaje (variabilní symbol = číslo objednávky). Platba je v současné době možná pouze bankovním převodem (platba kartou se připravuje).

Při platbě ze zahraničí (např. ze Slovenska) je nutno zadat platbu jako SEPA platbu (v měně Eur, poplatky se neúčtují), při jiném zadání Vám před odesláním e-knihy budou doúčtovány bankovní poplatky za převod měn.

Dodání e-knihy

Objednanou a zaplacenou e-knihu zasíláme do 24 hod po připsání platby na náš účet. Soubor ve formátu pdf  Vám bude odeslán na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce, jiné zasílání souborů (na nosičích, poštou apod.) není možné. Soubor si pak můžete stáhnout do čtečky, počítače, mobilu apod.

Spolu s e-knihou Vám zašleme doklad o platbě. Máte-li zájem o vystavení faktury, uveďte prosím v objednávce své fakturační údaje, fakturu Vám zašleme mailem. Nejsme plátci DPH.

Objednávky vyřizujeme průběžně každý pracovní den, o případných výjimkách Vás budeme informovat na našich stránkách www.linearni-algebra.webnode.cz.

Používání e-knihy viz Licenční ujednání.